Proponujemy osprzęt elektryczny taki jak:

  • Kable
  • Rozdzielnie
  • Oświetlenie
  • Najazdy kablowe etc.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości, a obsługa sprawna i profesjonalna. Wykonywane przez naszą firmę zlecenia zawsze realizujemy na czas oraz oferujemy konkurencyjne ceny.

Dostarczymy sprzęt w każde miejsce, które nam wskażesz. Jeśli zastanawiasz się nad wypożyczeniem agregatu z transportem możemy zaproponować: agregat samojezdny, przewoźny, stacjonarny lub przenośny, pomożemy dopasować sprzęt do twoich potrzeb, zapewnimy transport oraz obsługę agregatu 24h/ na dobę.

Do wszystkich zleceń podchodzimy w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy terminowość, doświadczoną i miłą obsługę i konkurencyjne ceny. Zapraszam do skorzystania z naszych usług wynajmu, przeglądu i naprawy agregatów prądotwórczych.

Proponujemy części i osprzęt elektryczny, które pochodzą od uznanych producentów. W naszej wypożyczalni agregatów prądotwórczych oferujemy także wynajem infrastruktury energetycznej potrzebnej do przepływu energii z agregatu do punktu odbioru. Nasze agregaty prądotwórcze są profesjonalnie wyciszone.

Działamy dla Was !!!
Zarówno wtedy, gdy potrzebujecie kompleksowej obsługi zasilania imprezy, eventu lub na czas wyłączenia zasilania przez zakład energetyczny jak i w przypadku gdy potrzebujecie jedynie dopożyczyć kabli, rozdzielni, najazdów kablowych itp. bo trafiło się wam więcej zleceń.

Realizujemy zlecenia w całym kraju.
Działając z pasją, zajmujemy się obsługą techniczną eventów zaś w szczególności profesjonalnym zasilaniem wszelkich imprez plenerowych (w tym dużych imprez sportowych), festynów, pikników, dożynek, dni miast, koncertów etc., polegającym na okablowaniu terenu oraz doprowadzeniu energii elektrycznej do miejsc jej odbioru.