W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody dostawcze chłodnie o ładowności od 1tyś. do 1,5tyś. kg na terenie całej Warszawy i Polski. Proponujemy wynajem samochodów chłodni m.in. w celach transportu towarów mrożonych, chłodzonych lub wymagających temperatury kontrolowanej.

Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem chłodni do 3,5t (kategoria prawa jazdy B)

Jeżeli potrzebny jest samochód z chłodnią, my jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

Wypożyczalnia samochodów chłodni

Jesteśmy w stanie dostarczyć samochód chłodnię na wskazane przez Państwa miejsce, dlatego też nie muszą Państwo dojeżdżać do nas, aby go odebrać.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami, a my odpowiemy na pytania jak najszybciej i przygotujemy również dla Państwa indywidualną ofertę.

Od transportu chłodniczego do usług wartości dodanej – wybierz to, co najlepsze!

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się transportem chłodniczym na terenie całego kraju. Stosowane przez nas rozwiązania logistyczne kierujemy przede wszystkim do producentów warzyw, owoców, mięsa, słodyczy i farmaceutyków. Nasz tabor to w głównej mierze nowoczesne samochody dostawcze chłodnie o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Gwarantujemy zachowanie wymaganej temperatury podczas całego procesu transportu.

Duża część naszych Klientów przychodzi do nas z polecenia zadowolonych Klientów, którzy mieli już okazję z nami współpracować. Zadbamy o to abyście i Państwo byli równie zadowoleni ze wspólpracy i w efekcie nawiązali z nami długoterminowe relacje biznesowe. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to wysoka jakość obsługi, profesjonalne podejście do Klienta, elastyczność, terminowość, atrakcyjne ceny, zachowanie norm bezpieczeństwa, dbałość o detale.

Auto chłodnia wynajem

Nasza oferta koncentruje się na szeroko pojętym transporcie towarów samochodami chłodniami w zakresie przewozu żywności (w tym również obsługa firm cateringowych), leków, roślin. Obecnie nasz stan posiadania to samochody typu VAN o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Swoje usługi świadczymy na dowolnych trasach krajowych.

Przewozimy m.in.:

  • warzywa, owoce
  • wyroby mleczne
  • mięso, konserwy
  • ryby i owoce morza
  • soki oraz napoje
  • farmaceutyki
  • kwiaty i inne rośliny

Dodatkowo duży nacisk kładziemy na obsługę firm cateringowych.

Wynajem chłodni Warszawa

Oferujemy transport chłodniczy produktów świeżych, mrożonych oraz wrażliwych na różnice temperatur.
Firma dysponuje nowoczesnymi samochodami typu chłodnia, które gwarantują zachowanie wymaganej temperatury w czasie transportu.

Transport w temperaturze kontrolowanej jest uzupełnieniem naszej oferty przewozów całopojazdowych. Do dyspozycji naszych klientów mamy tabor ponad 2 samochodów dostawczych – chłodni. Oferujemy przewozy we wszystkich kierunkach europejskich.